www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> united macedonia


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> united macedonia, вижте какво пропагандирват някои псеудо-
Nadia
Публикувано на: 27.4.2007, 12:49
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 946
Дата на регистрация: 27-April 07



вижте какво пропагандирват някои псеудо-македонци това беше пуснато във тема United Macedonia във форума България в немски сайт за студенти.
ужасена съм от начина по които преиначават историята и изкарват "македонските територии" окупирани от българия

no comment



--------------------
hvis lyset tar oss!
PMUsers Website
Top
po3ok
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 65
Участник # 96
Дата на регистрация: 1-September 05



Надя, препратката не съм я чел, но мога да си представя за какви глупости става въпрос. От около три месеца посещавам зврескипопулярната ютуба.
Та такива идиотщини видях там, такива узурпации, че просто не ми се говори. Не съм очаквал, че има толкоз промити македонски мозъци. То са едни филмчета, започващи с ал.македонски и завършващи с ленин, сталин и Гагарин... smil4334aa44c7e89.gif то е чудо! Редовно споря с един чичка, който твърди, че Самуил е бил от славянското племе "берзити" и съответно бил македонец. Такъв му е и никът - берзити. Той поне не е толкова агресивен и се получи нещо като разговор. Други само псуват и това е. Нормална реакция на притиснат от Истината...
За щастие присъстват и тези македонци, които са наясно с Българската си същност и я защитават.
Призовавам който има свободно време да плесне по някой коментар под съответните видеота, защото сайтът наистина има нужда от Тенгриянския, от истинския Български възглед (някои Българи твърдят, че сме славяни...не бива!) . Все пак аудиторията е голяма, срещат се и разумни хора, а Истината практически отсъства...
PM
Top
Luizka
Публикувано на: 28.4.2007, 15:21
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 23
Участник # 897
Дата на регистрация: 26-March 07



?Македонците изкарват Клепопатра като последния мак. владетел
smil4334a65642c53.gif ето това е нещо ново smil4334a43204b20.gif

П.П и аз порех с БЕРЗИТИ ,но той не живее в македония и има малко промита оценка
PMEmail Poster
Top
Nadia
Публикувано на: 28.4.2007, 20:59
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 946
Дата на регистрация: 27-April 07



еми точно тва е най интересното, че повечето които се пишат големи македонци, btw. македонски националсти не живеят в македония. ето тези горе които дадох за пример оперират от Канада. малко тъпо...


--------------------
hvis lyset tar oss!
PMUsers Website
Top
НСъпротива
Публикувано на: 28.4.2007, 22:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



Maкeдонци от все страни, обединявайте се! smil4334a3ebd31a5.gif


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
Nemski89
Публикувано на: 29.4.2007, 10:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 41
Участник # 641
Дата на регистрация: 28-October 06



QUOTE (po3ok @ Apr 28 2007, 02:31 AM)
Редовно споря с един чичка, който твърди, че Самуил е бил от славянското племе "берзити" и съответно бил македонец. Такъв му е и никът - берзити.

В добро настроение сте го случили берзити аз му писах на лична в YouTube да ми даде един единствен средновековен автор,наричаш Самуил цар на Македония и отговорът беше приканване да свивам юртите и да ходя в Монголия.

Мамка ви сръбска задето им промихте мозъците!!!
smil4334af067a7a3.gif


--------------------
"????????? ?? ???????,????? ? ????????? ?????,????? ? ?????????? ???????? ?? ??????.???? ????? ?????? ???? ?? ?? ?????? ??? 100 ?? ???? ?? ??????????." ??? ??-????? ??? ??? ??-?????? 10??? ??.?.?
PMEmail Poster
Top
Nadia
Публикувано на: 29.4.2007, 20:30
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 946
Дата на регистрация: 27-April 07



ами не са само сърбите :) ако има хора които разбират немски мога да постна някои мнения от немския форум където надълго и широко македонците се опитват да защитават автентичноста си. на мене лично ми беше много интерсно, и също когато сърби или гърци се включат....
мился си че сега когато българия е вече в eu-то и македонците все повече злорадстват и се опитват да просвоят някои неща от нашта история, да не говорим за езика. май вече не става дyма за желанието им да имат български паспорти.. smil4334a8edcde62.gif


--------------------
hvis lyset tar oss!
PMUsers Website
Top
Ник
Публикувано на: 29.4.2007, 21:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Ами Наде,то всичко е на английски.Аз рекох да си пробвам немския,ама не!
PM
Top
Nadia
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 4
Участник # 946
Дата на регистрация: 27-April 07



ник, да на тази страница която пуснах всичко е на енглш, обаче аз говорех за друг сайт които е немски, и там по форумите има същата тема където македонците пишат... но общо взето няма смисъл като гледам че не много хора вземат отношение по темата :) smil4334ab9303f6e.gif


--------------------
hvis lyset tar oss!
PMUsers Website
Top
Tangru
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 190
Участник # 674
Дата на регистрация: 16-November 06



QUOTE (Nadia @ Apr 27 2007, 12:49 PM)
вижте какво пропагандирват някои псеудо-македонци това беше пуснато във тема United Macedonia във форума България в немски сайт за студенти.
ужасена съм от начина по които преиначават историята и изкарват "македонските територии" окупирани от българия

no comment

Ами аз намирам Евро Съюза за по голяма заплаха, от тез македонци (или каквито са там)

Да внимамваме с ЕС и САЩ - македония си "има проблем" с албанци

А за албанците - те на са ли били на Балканите, доста преди славяните - това се питам аз


--------------------
'??????? ? ?? ???? ??-???????, ?? ??????? ???????????? - ??? ? ??-??????? ?? ???????, ?????, ?? ???????????' ?????? ???????
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020